Czy elektryczne fale łagodzą ból pleców?

Stymulacja falami elektrycznymi jest bardzo dobrym zabiegiem łagodzącym bóle kręgosłupa.  Ta metoda leczenia nazywana jest zabiegiem TENS, w którym fale elektryczne przenikają przez ciało poprzez zastosowanie specjalnych plastrów naklejanych na skórę. Można to również nazwać metodą stymulacji elektrycznej, w której znajduje się ciało stymulowane, co eliminuje odczuwany ból. Z różnych badań przeprowadzonych nad leczeniem bólu pleców za pomocą fali elektrycznej metodą stymulacji, odkryto, że ta metoda nie ma wysokiego procentu rekord sukcesu.  Nie udowodniono jeszcze, że jest bardzo skuteczna jako metoda leczenia przewlekłe lub ostre bóle pleców.  Ale sprawdzi się jako środek do leczenia normalnych lub łagodnych pleców trud.  

Ostatnie zapisy mówią, że stymulacja metodą fal elektrycznych i placebo ma około ten sam potencjał, ponieważ oba są nieskuteczne w zwalczaniu poważnych bólów pleców. Co więcej, odkryto również, że metoda stymulacji falą elektryczną jest bardzo skuteczna w zwalczaniu bólów porodowych i ciążowych.  Ta metoda leczenia może być stosowana do uwolnić ciężarną kobietę od bólów doświadczanych w czasie ciąży, a także zmniejszyć efekt porodu przed urodzeniem dziecka. Zasadniczo przed nałożeniem plastrów na skórę pacjenta należy zastosować krem ​​bazowy stosowany w celu ułatwienia przepływu prądu elektrycznego przez ciało z urządzenia.  

Studia pokazują, że ta metoda leczenia wywodzi się z czasów starożytnych w Grecji.  Ale w tamtych czasach sprzęt używany do przesyłania prądu różnił się od tego, który można uzyskać dzisiaj. Ta stymulacja falą elektryczną może być używana do stymulacji seksualnej, ale ta metoda użycia nie jes bardzo popularna.  najpopularniejszym zastosowaniem stymulacji falą elektryczną jest metoda leczenia bólu pleców.  Odnotowano, że Benjamin Franklin certyfikował tę metodę leczenia po tym, jak używał go do leczenia bólu pleców i odczuwał ulgę – to zwiększyło popularność metoda stymulacji falą elektryczną w leczeniu bólu pleców. stnieją różne rodzaje bólów pleców, a ich rodzaj zależy od nasilenia bólu, jeśli: Bóle są bardzo silne i są tymczasowe, jest to ostry ból pleców, ale jeśli bóle są poważne i długotrwały wówczas jest to przewlekły ból pleców.  

Niektórzy ludzie odczuwają jedynie łagodne bóle pleców, które nie można porównywać z powagą ostrych lub przewlekłych bólów. Ważną rzeczą, którą powinieneś zrozumieć, jeśli cierpisz na jakikolwiek rodzaj bólu pleców, jest to, że: powinien upewnić się, że metoda leczenia jest niezawodna przed jej użyciem.

Tags: No tags

Komentarze są wyłączone.